Czy dobry hosting www może być tani?

pobraneCzy ty również ulegasz ofercie często reklamujących się firm, płacąc za usługę znacznie więcej niż w konkurencyjnych firmach? Siła reklamy jest ogromna, a mniejsze firmy są czesto bardziej rzetelne i profesjonalne. 

Usługa hosting WWW jest Ci niezbędna by Twoja witryna internetowa mogła być widoczna w globalnym Internecie nieprzerwanie czyli 24 godziny na dobę przez cały rok. Hosting to inaczej serwer, na którym przechowuje się pliki składające się na stronę internetową. Dzięki takiej usłudze jak hosting – możesz tworzyć i zarządzać swoją własną skrzynką pocztową, dodawać i administrowac usługami domeny internetowej, tworzyć bazy danych oraz publikować witryny internetowe pisane w popularnych językach programistycznych (PHP, HTML) dlatego ważny jest dobór odpowiedniego dostawcy usług dzierżawy serwera WWW.

Hosting zapewnia KYLOS

Często zdarza się, że nie posiadając odpowiedniej wiedzy lub po prostu dlatego, że zbyt pochopnie podejmujemy decyzję – potrzebując miejsca na swoją stronę internetową – zamawiamy hosting WWW od firm, które bardzo często reklamują się w Internecie. Firmy te wydają ogromne pieniądze na reklamę by przyciągnąć jak najwięcej Klientów, a co za tym idzie ich oferta jest po prostu bardzo droga.

Nie tylko duże firmy hostingowe zapewniają klientom bezpieczeństwo. Mniejsze mogą proponować dużo lepsze i przejrzystsze warunki współpracy, mniej obciążone serwery www i dostosowane do potrzeb pakiety internetowe. Mniejsze jeszcze bardziej starają się, by ich oferta odpowiadała na potrzeby rynku, dbają o Klientów, bo nie chcą liczyć na ich ciągłe migracje. Nie proponują więc fałszywych promocji na hosting www, za które odzyskują później pieniądze podwójnie w kolejnych latach umowy. Starają się tak układać ofertę, by Klient na niej zyskiwał, regularnie odnawiał dzierżawę, a nie migrował do coraz to tańszych dostawców sfrustrowany, że dał się nabrać marketingowej papce.

W dużych firmach za dzierżawę usługi hosting WWW o niższych parametrach po tym, gdy skończy się promocja zapłacisz ponad 300 zł. W mniejszych, równie solidnych, bo dbających o Klienta indywidualnego a nie masowego, za serwer o identycznych parametrach zapłacisz ok 100 zł rocznie.

Zatem przed wyborem odpowiedniego dostawcy zastanów się i pomyśl – co wolisz? Rzetelne i przejrzyste warunki od początku? Czy niespodzianki po zakończeniu czasu promocji?

Comments
  1. 3 lata ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *