Czy Paidverts jeszcze da zarobić?

pobraneOd kilku miesięcy wielu uczestników programu Paidverts zadaje sobie pytanie, co dalej z tak świetnie  zapowiadającym się programem.

Niejeden zarobił w nim wcale nie małe pieniądze. Czy to poprzez zainwestowane pieniądze, wyklikane w reklamach bądź przez udział w grach, jakie są dostępne na stronie My Traffic Value, albo inwestycje.  Nie straszny był nawet  SWAP, który miał miejsce w styczniu 2015 roku. Za punkty BAP każdy uczestnik otrzymał po dobrej cenie akcje PV/MTV. Potem mógł je z zyskiem odsprzedać i wyjść na swoje.

Po nim każdy wziął się ostro do roboty, aby wypracować dawne pozyskane przed SWAP-em  pozycje w grupach uzależnionych od ilości punktów.  Pochwałom i wyrazom  nadziei nie było końca.  Potem zaczęły się problemy z wypłatami, długa przerwa techniczna strony, ale to nic nikomu nie przeszkadzało. Każdy czekał cierpliwie i wierzył, że wszystko będzie dobrze.

Ja też wierzyłam, ale do momentu majowego SWAP-u. Wówczas akcje zostały zamienione po dość niskim kursie. Znowu przerwa techniczna, a potem rezygnacja admina. Zaczęłam mieć wówczas wątpliwości, czy ten program długo jeszcze będzie funkcjonować.  Przed tym drugim SWAP-em miałam ponad 400 000 punktów i nie zdołałam już tego odzyskać. A nie miałam pewności, czy warto jeszcze inwestować swoje pieniądze.

Kiedy program znów ruszył, śledziłam kursy akcji, aby je odsprzedać, ale były tak niskie, że się nie opłacało.

W dniu  dzisiejszym jestem już po odsprzedaniu akcji. Nie otrzymałam tego ile mnie kosztowały punkty  przy SWAP.  Nadal oglądam reklamy, ale już nie reinwestuję. Gdy uzbieram jakąś większą kwotę, to wypłacam, (bo program nadal wypłaca i to się chwali), tylko nie wiem jak to długo potrwa.

Przez te wszystkie perturbacje wszyscy moi poleceni przestali być aktywni, a miałam ich aż, albo tylko 13.

Jeśli bym miała komuś polecić ten program, to chyba bym się zastanowiła. Choć nowi admini robią, co mogą, aby program uzyskał dawną świetność, to jednak warunki się pogorszyły bardzo w porównaniu z tym co było jeszcze kilka miesięcy temu. Przede wszystkim jest mniej reklam i są one niskiej wartości. Inwestowanie w akcje też przestają być opłacalne, już nie wspomnę tych długoterminowych. Bo nie wiadomo, czy dotrwa się do końca.

Pomału program ten przypomina jeden z wielu funkcjonujących programów w Internecie, gdzie za reklamę płacono 0,001 $.

Szkoda, bo była ogromna szansa, aby program ten działał prze kilka lat, i cieszył się dobrą opinią i popularnością.

Teraz już coraz mniej osób mówi o Paidverts jako o programie, gdzie można zaufać, zainwestować i w końcu zarobić fajne pieniądze. Grupy na Facebooku zamilkły, czasami tylko pojawi się jakiś wpis. Smutne to ale prawdziwe.

Taka jest kolej rzeczy. I gdy zapisujemy sie do jakiegoś programu, to niestety ntrzeba wziąć pod uwagę właśnie takie sytuacje. Gdy chcesz zainwestować, to inwestuj tyle, żeby przy ewentualnej stracie bardzo Cię nie bolało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *