Fakty o zarabianiu

ID-10054746Zadam Ci jedno pytanie : czy masz chwilę na przeczytanie czegoś, czego prawdopodobnie nie powie Ci nikt o tzw. zarabianiu przez internet, tysiącach cudownych ofert, bez pracy, dwie godziny dziennie z dostępem do komputera. Widziałeś to , bo ja setki razy i z góry uprzedzam, tu będę dosłowna, jest to jedna wielka ściema.
Uprzedzam że muszę tutaj poruszyć kilka dotkliwych kwestii. Dla jednego będzie też jedną wielką ściemą, jak napisałam powyżej, dla drugiego być może moment w którym się zastanowi nad tym, co przeczyta.

 Fakty o zarabianiu

1. Żeby w ogóle o tym myśleć poważnie trzeba mieć to coś, różnie o tym mówią pisząc ładne słowa o motywacji itp. Ja to nazywam po imieniu do tego trzeba mieć,,,tu dopowiedz sobie Sam.

2. Za sukces w tej branży trzeba zapłacić cenę z góry tj: pieniądze, czas, systematyczność, odporność na odmowę i wiele innych składowych.

3. Na całym świecie, nie tylko w Polsce dobre pieniądze zarabia tylko 5 procent ludzi.

4. Jeżeli Ktoś myśli że w przeciągu np. 3 miesięcy bez wiedzy osiągnie ogromne sumy jest w błędzie.

5. Cały sekret jest bardzo prosty nawet dla ludzi którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Dostajesz gotowy schemat, powielasz go krok po kroku, masz dobrego mentora który Ci pomaga, ale nie działa za Ciebie i wtedy dopiero nie rezygnując absolutnie z dotychczasowych zajęć, które dają Ci gwarancję stabilności finansowej robisz swoje dodatkowo, czyli uruchamiasz niezależne źródło dochodu.

6. W dzisiejszych czasach każdy z Nas, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, posiadanie pracy lub niestety jej brak, miejsce zamieszkania, poszukuje rozwiązania, jak zwiększyć zawartość swojego portfela, czyż nie ?

Jakie jest więc rozwiązanie ?


Dopasowanie  do swoich oczekiwań odpowiedniego modelu, powielanie go, co gwarantuje tzw. dochód pasywny, comiesięczny z zachowaniem punktów, które opisałam powyżej.

To jest moja propozycja dla Ciebie, klikaj w banerki,  rejestruj się jeżeli faktycznie należysz do tych 5 procent ludzi,  a sam się przekonasz.

Oferta ta jest o tyle atrakcyjna, że dostajesz dostęp do bezpłatnej pomocy i nauczysz się jak zrobić bloga i zarabiać na nim po jakimś czasie niezłe pieniedze.Nie piszę tutaj tego specjalnie Byś się na siłę rejestrował, to logiczne , decyzję i tak podejmiesz Sam.

Też od paru miesięcy szukałam czegoś by dorobić, byłam dokładnie w 4 programach, efekt jeden: zero pieniędzy, strata czasu. Zostałam w jednym programie który daje mi dochód. Przeszłam dość długą drogę, by w końcu zrozumieć, jakże banalną prawdę, że trzeba powielać działania tych Osób które zarabiają. Sama chciałam zwojować świat. Ale na szczęście są ludzie, którzy mi pomogli i wyciągnęli do mnie rękę.

Proszę przemyśl to i odważ się. Internet stoi dla Ciebie otworem. Wystarczy tylko odrobinę wysiłku. Nie zwlekaj, czas ucieka.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *