Gdzie się zatrudnić i jak zarobić pieniądze?

 

1582815Kto dzisiaj nas zatrudni i da nam szansę wypracowania godziwej pensji, podczas, gdy na rynku jest ciągle wysokie bezrobocie? 

Wiadomo wszystkim ogólnie jak w dzisiejszych czasach jest ze znalezieniem pracy, już nie wspomnę o dobrze płatnej, bo gdy człowiek jest w potrzebie to zahaczy się gdziekolwiek, aby było coś na początek. A potem jak szczęście sprzyja to znajduje lepsza posadę i ją zmienia. Ale nie wszyscy maja takie szczęście lub zdolność przepychania łokciami, aby w chwili gdy pokażą nam drzwi, wchodzimy oknem. Nie wszyscy to potrafią. Z tego wniosek, że obecnie jak nie jesteś przebojowym, pewnym siebie, pozbawionym kompleksów, to masz nic, zero.

Co pozostaje więc osobom, które pracy poszukują, gdzie i jak mogą znaleźć pracę?

Nie ulega wątpliwości, że  nie można się poddawać. Trzeba się szkolić i dokształcać często w zupełnie innych kierunkach i zawodach niż nasze wykształcenie. Nie jest to takie proste, ale wcale nie niemożliwe. Wszystko z początku wygląda tak strasznie, a potem okazuje się całkiem banalne.

Tylko jak tego dokonać, kiedy wszędzie za wszystko chcą pieniędzy, a my skoro jesteśmy bezrobotni, skąd mamy na to wszystko brać.

Czasami bywa, że Urząd Pracy proponuje bezrobotnym różne szkolenia, sama nawet w takim jednym uczestniczyłam i muszę przyznać, że niewiele mi ono dało. A jeszcze biorąc pod uwagę ludzi w pewnym przedziale wiekowym, mam tu na myśli wiek 50 lat i więcej to już zupełna porażka, Wówczas od razu jesteśmy skazani tylko na siebie. Bo w tym wieku nikt nie chce zatrudniać, a przeważnie dochodzi do tego brak znajomości języków obcych, prawa jazdy i wówczas już możemy postępować zgodnie z powiedzeniem „umiesz liczyć, licz na siebie”.

Jak więc znaleźć pracę?

Ja znalazłam sposób, może jeszcze nie jestem do końca usatysfakcjonowana rezultatem moich działań, ale mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni. Dorabiam w Internecie. Z początku byłam nieufna i obawiałam się, że nie podołam temu, gdyż moja wiedza o obsługiwaniu komputera nie jest jeszcze tak dobra, jak bym sobie tego życzyła. Ale mam życzliwych przyjaciół doradców, opiekunów, którzy bardzo mi sprzyjają i pomagają. Wiem już dzisiaj, że na znaczące efekty mojej pracy będę musiała jeszcze trochę poczekać, bo budowanie biznesu w Internecie to nie jest kwestia miesiąca czy dwóch. Chyba, że wyróżniasz się wysoką przebojowością i sprytem, masz dużą liczbę kontaktów, przyjaciół i znajomych. Ja niestety nie mam tego wszystkiego, muszę się zadowolić tylko kontaktami przez Internet.

Muszę przyznać, że ma to swoją dobrą stronę, bo poznaję mnóstwo fajnych i wartościowych ludzi, niektórzy sami zapraszają mnie do zapoznania się z ich biznesami, dzięki czemu mogę sobie porównać i wybrać co lepsze. Bo metod zarabiania w sieci jest ogromnie dużo, ale trzeba niestety wiedzieć co wybrać, aby się nie sparzyć i nie stracić ciężko zarobionych pieniędzy.

Jeśli chcesz iść ze mną, to wskażę Ci co i jak należy robić, aby w stosunkowo krótkim czasie znaleźć swoje zajęcie i osiągnąć zadowalające Ciebie efekty.

Jeśli chcesz się przyłączyć do mojej drużyny i działać razem z nami to zapraszam Cię do udziału w tym programie:

>>>Kliknij w obrazek<<<

kobieta-trzyma-czer

Musisz jednak wiedzieć, że tak jak pisałam na początku, musisz się uzbroić w cierpliwość, bo na początku rezultaty nie będą za bardzo dobre. Zresztą do wszystkiego trzeba dojść pomalutku, i efektem śnieżnej kuli osiągnąć duży wymiar naszej pracy.

Rozmawiałam z wieloma ludźmi, którzy byli zainteresowani tym co robię, ale oni byli niecierpliwi. Myśleli, że się zapiszą, a na drugi dzień co najmniej 100 dolarów wpadnie im do ręki. Tak to niestety nie działa. Nawet w Internecie trzeba się napracować bo bez pracy nie ma kołaczy. Tylko, że ta praca jest przyjemna, bo we własnym domu, kiedy tylko chcesz to pracujesz, nikt Ci nie zrzędzi do ucha, że się spóźniłeś do pracy, lub masz za długie przerwy na papierosa.

Jeśli mogłabym Ci jakoś pomóc, coś wyjaśnić, to napisz do mnie. Chętnie Ci odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.

s2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *