Klikanie w reklamy

Chcesz zarabiać przez klikanie w reklamy – aktywnie zdobywaj poleconych!

Przthumbnailestrzegając jednak pewnych podstawowych zasad można własne zarobki znacznie powiększyć. Warto jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż tego typu forma zarabiania może się opłacać jedynie w przypadku umiejętności zdobywania poleconych użytkowników.

Często niedoświadczeni użytkownicy zapisują się do nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych serwisów, jednak zapominają oni o tym, że tylko wtedy będą mogli zarabiać przyzwoite pieniądze w ten sposób, jeżeli znacząco rozwiną swoje siatki poleconych. Czym jednak owe siatki poleconych są? Chodzi o to, że możemy otrzymywać dodatkowe pieniądze, jeżeli dany użytkownik dołączy do serwisu polecanego przez nas poprzez zarejestrowanie się z naszego linku polecającego. Zdobywać poleconych można na wiele różnych sposobów. Najprostsze z nich polegają po prostu na tym, że wysyłamy wiadomość reklamującą dany serwis na maila znajomych, fora internetowe, albo przez komunikatory internetowe typu gadu-gadu. Trzeba jednak przy tym uważać aby nie być posądzonym o spamowanie – czyli natarczywe zamieszczanie niechcianych treści na stronach internetowych i forach podejmujące tematykę zarabianie w Internecie. W takim przypadku może nam grozić nawet wykluczenie z określonego serwisu zarobkowego. Inne popularne sposoby na zdobywanie poleconych to wykupienie reklamy w serwisie zarobkowym do którego jesteśmy zapisani.

۷ ه‍.ش. - 1

Najdroższą, lecz również najskuteczniejszą zdecydowanie formą reklamy jest wykupienie płatnego mailingu. Polega to na tym, że zapisani użytkownicy danego serwisu otrzymają na swoją skrzynkę mailową reklamę (zaprojektowaną w języku html – wtedy będzie najskuteczniejsza) za której przeczytanie otrzymają wynagrodzenie. Mniej skuteczną formą reklamy jest wystawienie swojego linku pod płatnym bannerem na podobnych zasadach jak mailing. Bardzo skutecznym rodzajem promowania w dłuższym czasie jest również promocja bannera w postaci jego impresji na stronie serwisu zarobkowego. W takim przypadku nasz banner polecający będzie umieszczony na stronie programu tak długo, aż nie osiągnie on danego limitu wejść. Jest to bardzo tania forma reklamy, ale niezwykle efektywna. Dzieje się tak dlatego, że zapoznają się z nią jedynie użytkownicy, którzy faktycznie są zainteresowani treścią reklamy. Zarabianie w Internecie w programach PTC/GPTR ma sens tylko wówczas, gdy będziemy się starali regularnie poszerzać siatki poleconych. W przeciwnym razie nie powinniśmy się nawet zabierać za tego typu zarobek, bowiem naprawdę nie warto. Musimy jednak wiedzieć, że kokosów na tym nie zbijemy. Stawiający swoje pierwsze kroki w Sieci Seo copywriter piszący teksty na zlecenie najczęściej zarabia zdecydowanie więcej.

 

o autorze

Daniel Grzegorzek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *