Moje zarabianie 2

ThumbnailWiele się ostatnio dzieje w świecie zarabiania Internetowego. Dlatego postanowiłam znowu napisać.

W MXRevShare dostaliśmy nowy serwer, bo tamten już nie mógł wydolić narastającej liczby użytkowników klikających reklamy, których do oglądnięcia obecnie może być nawet 100. Nie przypuszczano bowiem, że taki niewielki zarobek ( a może i wielki) może zachęcić tylu ludzi do masowego zapisywania się do tego programu.

Program jest niesamowity. Nie chcę tutaj zbytnio go chwalić, bo nie chcę zapeszyć. Różnie może w życiu być. Zmiana serwera trwała dwa i pół dnia ze wszystkim.

 

Dzięki temu reklamy się  nie zacinają i wszystko idzie gładko i sprawnie. Za te dwa dni nieczynnej strony każdy aktywny uczestnik programu otrzymał codzienne naliczenia, nawet beż oglądania tych obowiązkowych 10 stron reklam. Przeto bardzo miłą niespodzianką były fajne naliczenia na koncie.

Takie postępowanie budzi nie tylko pełne zaufanie do MXR, ale także powoduje, że mamy coraz więcej członków. Wszystko to sprawia dużo radości i satysfakcji.

81102631_preview_000_ZP_origNajwiększą bombą jednak okazała się afera w TrafficMonsoon.  Dobra wiadomość to taka, że procesor, o którym pisałam wcześniej zaczął uwalniać środki płatnicze dla TM. Pojawiła się nadzieja, że dotychczasowe zamrożone paczki reklam wreszcie ruszą i będą nadal pracowały na siebie. Ale niestety w najbliższym czasie tak się nie stanie. Jest to spowodowane tym, że amerykańska instytucja SEC (The Securities and Exchange Commission) wniosła do sądu prośbę o tymczasowe zamrożenie majątku firmy Traffic Monsoon i samego właściciela Charles Scovillle.

Zarzuca się, że Charles Scoville przelał kwotę 21 milinów dolarów z konta firmowego na swoje prywatne konto.

Scoville tłumaczył się, że gdy PayPal zaczął uwalniać środki zaczęły się pojawiać fałszywe czeki wykorzystujące konto bankowe i numery rozliczeniowe udostępnione online dla klientów chcących dokonać zakupu usług. Tak więc przeniósł  środki z dala od konta biznesowego do czasu kiedy mógł po swoim powrocie do USA (był za granicą)  pójść do placówki banku i przelać te pieniądze na konto w Payza. Pieniądze dostał w połowie lipca. Niewielu o tym wiedziało. Tłumaczył się, że chciał zrobić niespodziankę. I zrobił. Tylko trochę nie taka jaką byśmy wszyscy sobie życzyli.

Internet szaleje. Spodziewam się co czują Ci wszyscy, którzy wpłacili do TM swoje wszystkie oszczędności. Jak muszą się czuć Ci, którzy zarabiając w TM zrezygnowali z pracy zawodowej? Ile w nich niepokoju?

Niektórzy bronią Ch.S., inni zaś wieszają na nim psy.  Uważam, że Ch.S. strzelił sobie w kolano. Chciał dobrze, a wyszło jak wyszło. Nie uważam też, że chciał nas oszukać, tak jak to się czyta na różnych forach.  Człowiek charyzmatyczny o tak pozytywnym wizerunku, znany przez wielu ludzi w Internecie lub nawet osobiście, bo bywał na różnych spotkaniach. Był przecież nawet w Polsce. Nie wierzę, aby wystawił na szwank swoje dobre imię. Gdyby chciał nas oszukać, zrobiłby już to dawno. W sumie ten program ma trochę pecha, albo ja mam pecha w tym programie, bo to moja trzecia przeszkoda. No cóż do trzech razy sztuka. Albo się uda, albo i nie.

5  sierpnia br. przewidywana jest rozprawa  SEC z TM. Być może do takiej rozprawy nie dojdzie, a skończy się tylko jakąś karą finansową. Mam przeczucie, że będzie dobrze. Zobaczymy jaki będzie finał sprawy, szczęśliwy albo nie.

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,026_Bd_origMiałam dzisiaj dobry dzień w Clixsense. Ponad dolar czystego zarobku. Oby więcej było takich dni. W innych programach osiągnęłam już limity wypłat, mogłabym je zlecić, ale postanowiłam, że zlecę je po wakacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *