Moje zarabianie 3

blushing_shy_emoticonNawet się nie obejrzałam, że tak wiele czasu upłynęło od mojego ostatniego wpisu, a od mojego zarabiania dopiero. Zawsze coś się wydarzało, a to nie było nastroju do pisania i zawsze coś. Ale stale sobie obiecuję poprawę i ciągle mi nie wychodzi. No cóż człowiek ma wiele wad, ale myślę, że jakaś zaleta też się znajdzie.

Na początku chciałam nawiązać do TrafficMonsoon. Rozprawy o której pisałam w “MZ2” nie było, gdyż Ch.S. zatrudnił innego prawnika do reprezentowania TM w sądzie i przeniesiono rozprawę na 1 listopada 2016. Przez ten czas, była akcja wspierania Charls’a finansowo, ponieważ został z dnia na dzień pozbawiony wszelkich środków finansowych i nie miał nawet na prawnika. Podobała mi się solidarność wielu uczestników programu w pomocy dla Admina. Uzbierano dość pieniędzy, aby mu pomóc. Zresztą ta akcja chyba jeszcze trwa. Wszyscy niecierpliwie czekają na wynik rozprawy.

 Chciałam też nadmienić o programie Ayuwage, program ten po zleceniu przeze mnie wypłaty 5 $ zawiesił moje konto za bzdurną i nieprawdziwą przyczyną. Podejrzewam, że nie chcieli mi wypłacić pieniędzy. Wszystkie tickety do supportu pozostały bez echa do dnia dzisiejszego. Więcej na ten temat napisałam na stronie wpisu o Ayuwage.

MXRevShare – mój wiodący program zmienia swoją nazwę i wygląd. Od 1 listopada będzie już tylko nowa strona obowiązywać i nazywać się będzie MX.WORLD. Ta nowa strona jest też bardzo fajna, choć z początku miałam pewne trudności w poruszaniu się po niej, ale to wszystko okazało się bardzo proste. Ma ona w niektórych aspektach nawet pewne usprawnienia, przez co łatwiej i przyjemniej się ją obsługuje. Cofnięto również możliwość zarabiania na oglądaniu reklam i nie ma już 5 $ co 10 dni. Nie zostało to uczynione z uwagi na trudności finansowe tylko ze względu na nieuczciwych uczestników programu. Ludzie spragnieni szybkiego i łatwego zarobku dopuszczali się oszustw polegających na tworzeniu multikont i wyłudzali w ten sposób pieniądze z programu. Dzięki takim kombinatorom straciło możliwość dorobienia wielu uczciwych ludzi.  Podobno jednak od stycznia 2017 roku ma być więcej reklam płatnych PTC.  Następnym dobrodziejstwem tego programu jest fakt otrzymywania gratyfikacji finansowych za utrzymanie 100 paczek po 5 $ i 500 po 25$. Codziennie na ambasador konto otrzymuje się za to 0,50$. Po uzbieraniu 25 $ można tą sumę wypłacić lub przeznaczyć na zakup paczek z re-inwestycji, przy czym na re-inwestowanie nie trzeba czekać do 25$. Można dowolną kwotę przenieść na główne konto użytkownika

Clixsense – ten program się nie zmienia od lat. Chociaż ostatnio zauważyłam, że reklam jest jakby więcej i częściej osiągam minimum do wypłaty. Niedawno osiągnęłam bardzo fajną kwotę, ale postanowiłam, że wykupię konto “premium”. Po jego opłaceniu jeszcze mi dużo zostało. Tak więc niedługo znów będzie jakaś wypłata.

Niepokoi mnie natomiast strona polskiego Admina, a dokładniej Adminki Forsa.Pl. Już dawno osiągnęłam minimum do wypłaty w tym serwisie. Muszę przyznać, że zarobki tam rosną dość szybko, bo jest bardzo dużo płatnych emalii, które dają ładny przychód. Przyznam się, że nawet wszystkich nie wykonuję, bo są one z zadaniami i nie zawsze mam czas na nie. Ale wracając do wypłaty blisko trzy miesiące zleciłam swoją pierwszą wypłatę na konto bankowe. Przycisk wypłaty znikł, byłam pewna, że wszystko jest na dobrej drodze, bo pojawił się banerek, że wypłata zlecona. Czekałam 30 dni i nic. Weszłam na zakładkę z wypłatą a tam jest znów banerek do zlecania wypłaty, a można ją zlecać tylko 30 dni od ostatniego zlecenia. Machnęłam ręką, zleciłam ponownie. Mija już drugi miesiąc, a wypłaty nadal nie widać, banerka też nie, ale zrobiłam sobie scrina potwierdzenia zlecenia.  Tylko wszystkie wiadomości do adminki pozostają bez odpowiedzi. Wysłałam ich kilka i nic. Na razie czekam co będzie dalej i przyznam się, że zniechęciło mnie do korzystania z tej strony. Jeśli uda mi się uzyskać w końcu tą wypłatę, to tej Pani chyba podziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *