Moje zarabianie 4
zarabianieForsa.PL Na początku chciałam nawiązać do mojego ostatniego wpisu z mojego zarabiania 3 dotyczącego tego portalu Wyjaśniła się sprawa mojej wypłaty, a co nawet najbardziej niebywałe to już mam ją na moim koncie. Powód niewypłacania pieniędzy był banalny, ale wszystko się wyjaśniło, nawet otrzymałam odpowiedź od adminki. Tak, że sprawa zakończona. Reklam do oglądania oczywiście ogrom i w niedługim czasie uzbierałam już znowu niezłą sumkę na koncie.

MX World.  Ta strona sprawia mi najwięcej radości i zadowolenia. Dzisiaj miałam wypłatę. Pieniądze, które zarobiłam pochodziły z konta, na którym zbierały mi się bonusy za utrzymanie limitu 100 paczek po 5 $. Za utrzymanie limitu paczek 25 i 50 $ jest to kwota wyższa, adekwatnie do wartości paczek. Powiem tylko, że suma bonusu dziennego za te trzy limity jest imponująca. Nowy wizerunek strony jest bardzo przejrzysty i funkcjonalny. Bez trudności już poruszam się po poszczególnych zakładkach i codziennie odkrywam coś nowego. Strona stała się kolorowa i przyciąga oko.

 

Clixsense. Tutaj nic nowego. Reklam dużo. minimum do wypłaty osiągnięty już dawno, ale jakoś tak zwlekam z wypłatą. Fajnie się zagląda na wyższą sumkę niż takie gołe konto. Nie mam żadnego poleconego. Ostatni jaki był przestał w ogóle działać. Trudno. Za to co jakiś czas trafią się jakieś ankiety, niekiedy i dwie dziennie i już zarobek powyżej dolara jest. Stronka ok, wypłacalna, jestem spokojna. Działa już bardzo długo i to powinno wystarczyć wszystkim za gwarancję.
Neobux.  W porównaniu do Clixsense, to zarabia się tutaj stosunkowo dużo wolniej. Już pomijam fakt, że mam konto premium, którego się dorobiłam za oglądanie 30000 reklam. W lutym przyszłego roku kończy mi się uprzywilejowane ulepszenie konta i zarabianie jeszcze bardziej się spowolni. A do nowego będzie mi brakować jakieś 20000 punktów. Można sobie je wykupić, ale to kosztuje 90 $, których jak wyliczyłam nie odrobiłabym  sobie na zwykłym oglądaniu reklam, nawet z pomocą  poleconych. Poleconych tutaj też nie mam. Każdy kto się zapisze, rezygnuje po jakimś czasie. Brak cierpliwości czy nie wiem czym to jest spowodowane. Tak sobie czasami myślę, że ja to jestem niezłym poleconym dla kogoś. Nawet nie wiem kto jest nade mną, ale to mały pikuś.

Centrum Reklamy, Puls Reklamy, Zielony Mail, Imperium Reklamy, Świat Reklam – nasze rodzime strony do zarabiania. Są ze mną od początku mojej przygody z zarabianiem w Internecie. Zawsze zarobione w nich pieniądze pieniądze przeznaczałam na zakup reklam, nie musiałam tracić swoich pieniędzy. Ostatnio jednak chcąc się przekonać, czy są one wypłacalne, zleciłam wypłatę, tam gdzie uzyskałam minimum do wypłaty, a nawet więcej. Oczywiście wypłata przeszła ze wszystkich tych stron, za wyjątkiem Imperium Reklamy, ponieważ nie uzyskałam tam jeszcze minimum do wypłaty. I nie wiem czy ja zlecę, bo postanowiłam skorzystać z reklamy mojej strony za zarobione w niej pieniądze.

Sejfik – też polska strona. Zleciłam wypłatę i czekam. Wg uzyskanej informacji mam ją otrzymać po 14 listopada br. Stronę tą oglądam sporadycznie i tylko najbardziej cenne reklamy, bo ich jest bardzo dużo, a nie mam tyle czasu, aby mu go w pełni  poświęcić.

Pamiętam ten dzień, kiedy po raz pierwszy zapisałam się do zagranicznego programu zarobkowego. Duszę miałam na ramieniu, bo nie znałam języka i dla mnie wszystko to się wydawało podstępne i bałam się, że zaraz narobię jakichś przekrętów i będą mnie ścigać z zagranicy jacyś wierzyciele. Gdy teraz sobie o tym pomyślę, to śmiać mi się chce z samej siebie. A dzisiaj nauczyłam się bardzo dużo słów w języku angielskim (gorzej z ich wymawianiem), ale sobie radzę. I z biegiem czasu zdaję sobie sprawę, że to wszystko nie było takie straszne. Strach jest przed nieznanym. A jak się już to pozna, to się  śmiga, jak by człowiek znał język angielski. Zdobyłam doświadczenie i zdolność rozróżniania tego co dla mnie dobre i złe.

Więc jak masz czas, jeśli jesteś na emeryturze, lub wychowujesz małe dziecko, a chcesz sobie dorobić “na waciki”, to jest bardzo dobry sposób. To nie jest takie trudne. Jeśli coś, to pomogę.lubie-cie-buziaczki-dla-ciebie-obrazki-ruchome-gify-sloneczka-buziaki-na-zoltym-tle-przywitanie

Comments
  1. 3 lata ago
    • 3 lata ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *