Moje zarabianie 5

images-20Z zarabianiem w Internecie jest tak jak by porównać gotowanie w wielkim kotle. Wszystko się miesza, ciągle coś nowego się wybija do góry, stare idzie na dno, czasami wypływa i długo się utrzymuje na powierzchni, by i tak potem kiedyś pójść na dno. W to miejsce znów podchodzi nowe i tak dalej.

W moich programach ostatnio gotuje się tak właśnie jak w tym kotle, o którym pisałam wyżej.


Na początek chciałabym wspomnieć o TrafficMonsoon, dawno już o nim nie pisałam, bo czekałam na jakieś konkretne wieści. Kilka dni temu oglądałam nagranie video,  w którym liderzy tego programu (w tym mój sponsor)  relacjonowali jak się mają sprawy z TM. O sprawie TM i SEC pisałam we wcześniejszych moich wpisach: https://malgorzataswiech.pl/moje-zarabianie-2/, https://malgorzataswiech.pl/moje-zarabianie-3/. Materiał emitowany w tym video pozwolił na podniesienie na duchu wszystkich tych, którzy zwątpili w powrót TM. Emocje wokół tej sprawy są duże, wszyscy są przekonani, że TM sprawę wygra i SEC się pogrąży,  niektórzy snują nawet nadzieje na odszkodowanie dla TM od SEC, które miałoby zrekompensować straty poniesione przez zablokowanie strony i kont Traffica.


Jestem całkowicie za pozytywnym rozpatrzeniem sprawy na korzyść TM, bo nie ukrywam, sama mam tam swoje udziały, ale boje się, że ta pewność o wygranej może przynieść pecha. Do ostatniego dnia, dopóki nie będzie wyroku i czarno na białym o wygranej, byłabym ostrożna w wydawaniu takich opinii Ale zobaczymy. Do końca listopada już niedaleko. Wszyscy czekamy z niecierpliwością.

W MX WORLD też zmiany za zmianami. Już nie jest tak różowo jak było do tej pory. Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Oczywiście nic złego się tam nie dzieje, tyle tylko, że zarabianie w tym serwisie już nie będzie takie łatwe, dla osób, które nie mają na wkład pieniężny. Wszyscy, którzy chcą utrzymać wysokość swoich zarobków na obecnym poziomie, będą musieli zrobić upgrade konta (ważne 30 dni), w zależności od rodzaju od 25 – 150 $. Poza tym abonamentem, został zniesiony panel ambasador, w którym odkładały się środki bonusowe, za posiadanie pełnego limitu adpacków. Będą tam teraz się gromadzić środki jako prowizje z zakupu reklam przez własnych poleconych. No cóż ja się tam ich nie doczekam, bo moi poleceni nie są już aktywni, a nowi jakoś nie za bardzo chcą się zapisywać. Wolą się zapisać pod kimś znanym, który ma  już  tysiące poleconych. Tylko, że potem gdy jest problem, to Ci sponsorzy nie mają czasu dla swoich poleconych. Wprowadzono także obowiązkową weryfikację konta, która pokazała, że MX był sukcesywnie okradany przez członków posiadających  mulitkonta. Dlatego kondycja firmy została naruszona. I tu dlatego się cieszę, że MX zostanie oczyszczony z kombinatorów. Admini tego programu zapewniają, że program ma się świetnie i wróżą mu długie lata nawet po 2020 roku. Zobaczymy.

EasyHits4U też ostatnio nie dawała mi spokoju. Reklamy pojawiały się z częstymi i coraz dłuższymi przerwami. Zaczęłam snuć domysły, że coś jest nie tak z tą stroną. Za każdą przerwą w emitowaniu reklam przyciągał mój wzrok link o dokonaniu upgrade mojego konta. Byłam ciekawa co ma mi do zaoferowania i weszłam, aby porównać. No niestety z moim angielskim nie jest najlepiej, a tłumacz jakoś do mnie nie mówił zrozumiałym językiem. Najtańszy upgrade kosztował 7,95 $. Postanowiłam spróbować. No i mam za swoje. Ilość reklam chyba nieograniczona, bo kiedyś doszłam do 1006 i dalej nie było końca. Więcej już nie byłam ciekawa czy są ograniczenia.


Chyba nie ma. Przerwy w dostawie reklam jak były tak i są nadal. Ale za to strona płaci sumiennie. Wypłata zlecona na konto w dwa dni. To cieszy. Jedynie moje spostrzeżenie jest takie, że za ulepszenie konta (na 30 dni zresztą) nie zwróci mi się kasa przez ten miesiąc. Nawet gdybym klikała 1000 reklam dziennie, (co jest nie realne), to może wyszła bym na zero. A co z pracą za reklamy? To tylko tak dla ciekawości, jak by ktoś chciał spróbować. Oczywiście są i inne dobre strony tego ulepszenia, bo dostajemy więcej bonusów, kredytów, nawet 3 centy miałam kiedyś. Ale nie wiem czy zrobię upgrade na kolejny miesiąc.

Comments
  1. 2 lata ago
    • 2 lata ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *