Moje zarabianie 6

images-jpg1Zatrzęsło trochę światem revshare, a to za przyczyną problemów jakie powstały w moim najlepszym programie MX World. Przyznam się szczerze, że właściwie to się tego spodziewałam. Było długo za różowo, aby mogło to trwać dalej. Już po wprowadzeniu kilku zmian, jakimi było cofnięcie zapłaty za oglądanie reklam, następnie likwidacja ambasadora, gdzie składane były bonusy za utrzymywanie puli określonych adpacków, potem wprowadzenie abonamentów. Obecnie naliczenia są bardzo mikroskopijne, wypłaty wstrzymane i właściwie nie wiadomo co będzie dalej.  Współczuję tym osobom, które wpłaciły znaczne sumy pieniędzy i nie maja pewności, czy zdołają je odzyskać. Ale takie jest właśnie zarabianie w Internecie. 


Ostatnie kłopoty spowodowały, że zaczęto wypłacać nagminnie pieniądze, zamiast je reinwestować. Albo działo się to na skutek powstałej paniki, albo przez abonamenty, które obowiązują od 1 grudnia. No i okres świąteczny też miał pewnie duże znaczenie. Chęć zrobienia upominków rodzinie spowodował jakiś procent wypłat. Ci co wpłacili duże sumy pieniędzy do programu na początku to wygrali, bo na pewno zdołali już dawno odzyskać swoje wkłady z nawiązką. W gorszej sytuacji są ci drobni ciułacze, którzy zanim się doczekali wypłat, to je zawieszono. Ale myślę, że jeszcze będzie dobrze.

TrafficMonsoon, drugi co do znaczenia liczący się program, nadal wisi zawieszony w niepewności. Coraz mniej jest rozmów na jego temat. Wszyscy czekają na wynik rozprawy sądowej, która odbyła się 30 listopada.  Już były opinie pełne optymizmu i wiary, ale znowu wszystkich dopadła niepewność i niepokój spowodowany brakiem informacji. Ja sama byłam nastawiona pozytywnie i bardzo spokojna o wynik rozprawy, ale z każdym dniem spokój ten stawał się coraz  mniejszy.


Kłopoty dopadły również znany program My24HourIncome. Został zaatakowany przez hakera, na skutek czego zostały skradzione pieniądze z programu.

Program był wyłączony na ponad tydzień, ale powrócił i działa nadal, zdaje się nic się nie zmieniło, naliczenia są jakie były. Przed atakiem zmienił się  procesor płatniczy na bitcoiny, co zmusiło mnie w końcu do zainteresowania się tą krypto-walutą.


Od dawna nosiłam się z tym zamiarem, tylko jakoś się zawsze tego bałam, choć teraz to te moje obawy wydają mi się śmieszne. Dzięki tej sytuacji zapisałam się do nowego programu działającego tylko w tej właśnie walucie. Jednakże napiszę o nim nieco później, bo go jeszcze muszę przetestować.
W moim wpisie Moje zarabianie 3 wspomniałam o programie Ayuwage, który zamiast wypłacić mi należne pieniądze zawiesił moje konto nieodwołalnie. Nawiązuję do tego tylko dlatego, że mój polecony, który działał nadal w tym programie również się doczekał minimum do wypłaty. Po zleceniu jej jego konto również zostało zawieszone. To gratuluję Adminowi tego programu. Jak tak chcą wszystkich traktować po zlecaniu wypłat, to niedługo mogą go zamknąć, bo nie będzie miał kto oglądać ich reklam.

Dużo różnych programów miało takie czy inne kłopoty, jeśli nawet sobie z nimi poradziły, to już nigdy nie jest w nich tak jak było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *