Moje zarabianie 8

Mój ostatni wpis z tej tematyki był dosyć dawno. A to za przyczyną taką, że na rynku zarabiania internetowego zrobiło się trochę byle jako. Po upadku niektórych programów, właściwie nie znalazłam żądnego, na którym można by było “zawiesić oko”. Niektóre strony samoistnie zakończyły moją aktywność ze względu na ich bankructwo. Tak więc jest ich coraz mniej. Oczywiście śledzę na bieżąco wydarzenia i trzymam rękę na pulsie i jak tylko się pojawi coś fajnego na pewno to napiszę.
Poza tym nic ciekawego się nie dzieje. Pomału klikam w reklamy, zlecam wypłaty i te programy co w nich działam są pewne już od wielu lat. W niektórych jak Neobux czy Clixsense jestem już ponad 4 lata.

Programy, w których jeszcze działam  to Clixsense, Neobux, MXWorld, MX500, Paidverts, MyPaingAds, eRmail, EasyHit4U, Grandbux, i Polskie strony z reklamami, które są ze mną od początku.
Dzisiaj skreśliłam z listy kolejny program TheAdsTeam. Nawet już nie zdążyłam wypłacić moich ostatnich 10 dolarów, bo pieniądze 9,80 $ zostały przeniesione na inne konto w programie. Zabrakło mi 20 centów, bo minimum do wypłaty to 10 $. Aby wypłacić musiałabym znów wpłacić, czego nie chce robić, bo czuję po kościach, że ten program już długo nie pociągnie. Wolę więc stracić te 9,80 niż 19,80. W sumie i tak wyszłam na plus.


Na uwagę zasługuje program MXWorld, który jak feniks z popiołów podnosi się i osiąga coraz bardziej wyżyny finansowe. Wielu już ten program skreśliło, a on jak się okazuje nadal działa i płaci. Wiem, bo ostatnio sama na próbę wypłaciłam 20 dolarów. Jest opcja oglądania płatnych reklam. Jest  limit dzienny w wysokości 50 szt po 0,005 centa. Przy naliczeniach za adpacki plus te reklamy, kwota codziennie pomału rośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *