MY24HOURIncome

20160731093249Uległam namowom i zapisałam się do nowego programu MY 24 HOUR. Jest to program typu RevShare, który staje się ostatnio bardzo popularny w Internecie. Ja osobiście zetknęłam się chyba z 6, a podejrzewam, że jest ich na pewno dużo więcej. Start tego programu nastąpił w połowie sierpnia br.  Jednym z adminów jest Drew Burton, który ostatnio jest bardzo znany w Internecie, m.in. z reklamowanej właśnie strony My24Hour.

W My24HourIncome występują 3 rodzaje adpacków:

  1. 5$ – 110% ROI – max. 100 paczek
  2. 15$ – 115% ROI – max. 100 paczek
  3. 35$ – 120% ROI – brak limitów.

tt

 

 

 

 

 

W każdym momencie jest możliwość wypłaty zgromadzonych środków na koncie. Aby zakupić nową paczkę reklam trzeba wypłacić pieniądze na swój procesor płatniczy (co zachodzi bardzo szybko), a następnie zakupić reklamy z procesora. Dzienne naliczenia mogą się wahać od 1,8% aż do 3,8%.

Procesorami płatniczymi są: Payza, Perfect Money, SolidTrustPay, PAYEER oraz CoinPayments.

 

Prowizje z poleconych za pierwszy poziom to 12% od kwoty wpłaconej na zakupy adpacków oraz 8% za zakupy ze

I muszę tutaj dodać, że jestem od niedawna w tym programie, a prowizja z poleconych bez poleconych już wynosi prawie 5 dolarów. Miałam już jedna re inwestycję i na dniach będzie następna. Jest to fajna sprawa, bo sami możemy decydować, czy zakupujemy nowe paczki reklam czy tez nie.

My24HourIncome  nabiera rozpędu i zainteresowanie programem ciągle rośnie.

Wypłaty są dostępne 7 dni w tygodniu od minimum 10$ do maksimum 1000$ dziennie. Naliczenia są co 3 godziny czyli 8 razy w ciągu doby i żeby zakwalifikować się do podziału zysków trzeba obejrzeć każdego dnia minimum 8 reklam! 

 

 

Chętnych do zapisu zapraszam, w razie potrzeby służę wszelką pomocą.

19 maja 2017 r.

Niestety, program już przeszedł do historii, padł jak wiele innych jemu podobnych. Na jego miejsce zapewne powstanie 10 innych, które po pewnym czasie tez padną. I tak ruch w interesie się toczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *