O mMount_Fuji_(Fujisan)nie – czyli, że nazywam się Małgorzata Święch. Obecnie jestem osobą dojrzałą,  niepracującą i pomimo, że bardzo chciałam pracować nie dano mi takiej możliwości.
Skoro tak się stało, zaczęłam szukać zajęcia przy komputerze, aby wykorzystując przyjemne z pożytecznym zacząć zarabiać w internecie, a przy okazji miło spędzać czas, gdyż pokochałam komputer  z chwilą, gdy tylko nauczyłam się jego obsługiwania. Obsługi komputera nauczyłam się z pomocą przyjaciół i znajomych, ale więcej umiejętności  zawdzięczam sobie samej, gdyż właśnie metodą prób i błędów, małymi kroczkami nauczyłam się tego, co w tej chwili umiem i nie ukrywam, że cały czas jeszcze się uczę. A myślę, że daleka jeszcze droga do celu, abym mogła sobie swobodnie radzić. Bardzo wiele rzeczy wykonuję intuicyjnie, co mnie przekonuje, że dobrze robię to co lubię i się pasjonuję.
Przygodę z zarabianiem w Internecie zaczęłam  dwa lata temu. Choć prace straciłam trzy lata temu, to przez rok nie mogłam się pogodzić z faktem, że być może jestem już nikomu nie potrzebna i do niczego się nie nadaję. Byłam trochę  załamana i wtedy chwyciłam się komputera jak koła ratunkowego. I bardzo dobrze zrobiłam.
Nie ukrywam,  że daje mi to dużo satysfakcji i być może na razie niewielkich pieniędzy, ale wierzę że jestem na dobrej  drodze do tego, aby  moje oczekiwania się spełniły.  Celem moim jest pisanie bloga o zarabianiu w Internecie, o tym co przeszłam, jakie mam opinie na temat niektórych stron do zarabiania, jak ludzie są nabijani w butelkę, przez wyrachowanych właścicieli buxów i innych stron do zarabiania, a także o tym w co warto się zaangażować, jak to zrobić, i jak zacząć zarabiać. Chcę tez polecać i współpracować z programami partnerskimi,. Co pozwoli mi na rozwinięcie się i nawiązanie różnych ciekawych kontaktów i znajomości, których już na starcie nawiązałam kilkanaście. Bardzo cenie sobie te znajomości, gdyż jestem otwarta dla ludzi i życzliwie nastawiona do wszystkich, nawet do tych, którym może się nie spodoba to co robię, ale każdy ma prawo do tego, aby wyrazić swoją opinię.