PaidVerts – zarabiam

Program PaidVerts został uruchomiony w dniu 31 marca 2014 roku. Jest to więc nowa strona i zdążyła już osiągnąć wielką popularność.

Jest to zupełnie nowy program do pracy w domu, w którym można zarobić nawet do 50 USD za jedno oglądnięcie 30 sekundowej reklamy. Paidverts całkowicie opiera się na ogłoszeniach zlecanych przez reklamodawców, a nie inwestycji użytkownika. Zarobić można przez klikanie w reklamy, zdobywanie poleconych i wykupywaniu własnych reklam.

Kto może pracować w Paidverts?

Jest odpowiedni do wszystkich użytkowników (zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych pracowników on-line). Praca w Paidverts jest bardzo prosta.Jak wspomniałam wcześniej, jest to program bardzo łatwy do zarabiania pieniędzy. Jednak wartość oferty można uzyskać w zależności od tego, ile zdobędziesz punktów.

Zaraz po zapisie nie dostaniesz reklam o wysokiej wartości lecz reklamy, za które otrzymasz punkty zwane BAP. Im więcej BAP zarobisz, tym masz większe szanse, aby uzyskać reklamy o wysokiej wartości. Ludzie, którzy mają dużo punktów BAP otrzymują nawet 10 + USD za kliknięcie jednej reklamy.Najwyższa wartość odnotowana do tej pory miała wartość 50 USD.

Możesz zwiększyć BAP poprzez kupno własnej reklamy. Dostaniesz za jedną sesje 3100 BAP w cenie 1 USD. Te 3100 BAP zapewni Ci w sumie 1,55 USD wartości reklamy. Więc oznacza to, że jeśli inwestować 1 USD, w zamian otrzymasz 1,55 USD, a nawet więcej. Ci, którzy mają więcej niż 360000 BAP mogą otrzymać nawet 5 USD za kliknięcie w reklamę.

Mimo, że jest to bardzo proste, to aby zarobić więcej można zdobywać poleconych. Z ich działalności także otrzymujemy zarobek. Więc im więcej ich posiadamy, tym pieniędzy szybciej będzie przybywać na naszym koncie. Jest to też najlepsze miejsce, aby reklamować swoje linki partnerskie z innych programów.

Aby dołączyć do tego nowego programu kliknij poniższy banner:

PaidVerts

Paidverts jest całkowicie darmowy.
Paidverts posiada również sekcję gry, z których można także zarobić BAP. Ale wszystkie te gry są jak gry hazardowe w kasynach. Tak więc sugerujemy, aby nie grać w te gry, ponieważ większość użytkowników ma więcej straty niż korzyści.

Należy jednak wiedzieć, że trzeba codziennie wchodzić na stronę, gdyż na obejrzenie reklam mamy tylko 18 godzin. W razie gdy nie obejrzymy tych reklam, one nam przepadają, trafiają do tzw. recyklingu i zostają przydzielone innym użytkownikom programu.

Wypłaty na znane procesory płatnicze ; Perfect Money, EgoPay, Payza, PayPal, SolidTrustPay.

Oto film, który fajnie obrazuje zasady udziału w programie.

Polecam. Bardzo fajny program.

Fakty:

2 listopada 2014 r.

Jestem zachwycona jak na razie tym programem. Zarobiłam już 33 dolary minus 10, za które wykupiłam pakiety reklamowe. Przyniosło mi to około 70 tysięcy punktów BAP. Dostaję dzięki nim reklamy o coraz większej wartości. Najwyższą miałam za półtora dolara. Jest możliwość  wykupienia za 5 centów reklam z recyklingu, które się otrzymuje do momentu uzyskania z nich 1 dolara dochodu. Minus te 5 centów wychodzi 95 centów zysku. Ale doszłam do wniosku, że to mi się nie opłaca, bo pochłania bardzo dużo mojego czasu gdyż reklamy są przeważnie o bardzo niskiej wartości. A poza tym każda taka reklama zabiera mi wypracowane punkty BAP. Tak, więc chyba już więcej tego nie kupię, bo szkoda mojego czasu. Wolę go spożytkować na inne programy, wymagające mojej uwagi.  Dążę do osiągnięcia 1 mln punktów BAP. Wtedy się zacznie zarobek.

7 listopada 2014 r. 

Na dzień dzisiejszy mam 92 tysiące punktów. Dzienna wartość reklam to minimum 1 dolar, a było już tak, że dniówkę miałam za 3 dolary. Codzienne reinwestycje dają mi ogromny wzrost punktów, co skutkuje zwiększaniem wartości oglądanych reklam. Poprzez darmowe ogłoszenie w Traffic Monsoon zdobyłam 3 poleconych. Nie kosztowało mnie to nic, jedynie codzinne oglądanie reklam. Za punkty przyznane za to mogłam wyświetlić linki polecające. Strona ta jest niezwykle skuteczna. Paidverts i Traffic Monsoon ściśle ze sobą współpracują.

6 marzec 2016 r. 

Za głowę sie złapałam, gdy zobaczyłam jak dawno nie aktualizowałam tego wpisu. A wiele się zmieniło.  Dały mi do myślenia, ciagłe rejestracje do tego programu z tego właśnie artykułu. Sprawy mają się następująco. Pisząc w skrócie program miał problemy z Paypalem, z płynnością finansową, odszedł admin, przyszedł drugi, krótko mówiąc, z dawnej świetności strony nic nie pozostało. Owszem, strona działa, nadal niektórzy zarabiaja, ale to juz nie jest to co było. Niektórzy członkowie zarabiają poprzez skupowanie i sprzedawanie akcji, oraz grając w różne gry, których na stronie TrafficValue nie brakuje. Ja przez jakiś czas oglądałam reklamy aktywujące za 200 BAP dziennie, ale gdy zobaczyłam, że chyba już nie ma na co liczyć, przestałam. Ten program powoli umiera. Dawna świetność jego już nie wróci, a szkoda, bo świetnie się zapowiadał. Oczywiście, jesli ktoś ma ochotę się zapisać z nadzieją, że program zacznie przynosić jakieś dochody to może, oczywiście, ale nie zalecam inwestowania w niego ani złotówki, bo to nie będzie dobry interes.  Jeśli coś się zmieni, to napiszę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *