Polskie autosurfy

images-15Postanowiłam dzisiaj zwrócić uwagę na nasze polskie auto surfy. Z wielu istniejących w internecie pozostawiłam sobie do użytku tylko 3, które moim zdaniem najlepiej się sprawują. Można by co prawda zarzucić niektórym, że zmieniają zasady utrudniając swoim


użytkownikom zarabianie, ale nie są one na szczęście zbyt drastyczne. Jak dla mnie to tylko nie wielkie kosmetyczne zmiany.

Pierwszym auto surfem, przy którym nie ma zbyt dużo pracy jest XTRASURF.PL.
XtraSurf - Autosurf, darmowa wymiana ruchu, płatne zadania

Jest to stosunkowo młoda strona, ciągle się udoskonala, ale jest wypłacalna. Ma menu do zarabiania, ale są tam na razie tylko dwie możliwości zarabiania : surfowanie i wykonywanie zadań. Reszta ma być dodana w późniejszym czasie.


Za wykonane czynności otrzymujemy punkty, które potem zamieniamy na złotówki. Na 1 złoty potrzeba 12500 punktów, które można bardzo szybko uzbierać, tym bardziej, że codziennie odbieramy bonus punktowy w wysokości 1000 punktów. Przed zleceniem kolejnej wypłaty wymagane jest przesłanie na stronie dowody wypłaty poprzedniej.

Drugim w kolejności jest Zarabiara.Pl
Zarabiara.pl

Tutaj z kolei jest bardzo dużo możliwości zarabiania. Na 1 złotówkę trzeba przeznaczyć 50000 punktów, ale naprawdę można je bardzo szybko zdobyć.

Również jest bonus punktowy codzienny w wysokości 1000 punktów. Tak jak w poprzednim wymagana jest przesłanie dowodu wypłaty, aby zlecić kolejną.

No i wreszcie trzecim auto surfem jest Lajkuj.Pl.
Darmowa wymiana lajkuj.pl

Też zdobywa się punkty przez wykonywanie rozmaitych zadań. Na 1 złoty potrzeba 2000 punktów, a bonus – nagroda codzienna to 70 punktów.
Minimalna kwota do wypłaty to 5 złotych. Wypłaty na PayPal.

Jeśli ktoś ma czas i ochotę, to kilkadziesiąt minut dziennie i można sobie coś tam dorobić. Polecam do zapisu, jak trzeba to pomogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *