Recyclix – chronisz środowisko i zarabiasz

images (6)Recyclix jest firmą zajmującą się rozwijaniem i zarządzaniem projektami inwestycyjnymi. Głównym jej celem jest integracja i pełne wykorzystanie możliwości Internetu i realnego biznesu dla najbardziej skutecznego rozwoju branży recyclingu odpadów.

Celem działalności firmy jest jednoczesna ochrona interesów wszystkich uczestników projektu i właściwe zarządzanie obsługą.

Każdy zarejestrowany użytkownik, staje się nie tylko szczęśliwym partnerem biznesowym ale i całkiem realnym obrońcą środowiska.

Recyclix używa tylko przyjazne dla środowiska technologie, które nie szkodzą środowisku. Łączy środowisko  z biznesem.

Uczestnikom programu oferuje się możliwość zarabiania poprzez otwarty dostęp do zakupu i sprzedaży surowców wtórnych na rynku międzynarodowym.

Zasada działania programu jest prosta. Kupujemy odpady – firma je dla nas przetwarza, a my sprzedajemy dalej.

Dla każdego nowego uczestnika programu przeznaczono bonus 20 €, który należy przeznaczyć na zakup surowców. Pozwala to na rozpoczęcie procesu recyklingu ze 100 kg odpadów.

Należy jednak pamiętać, że aby zarabiać, trzeba zainwestować własne środki.

landing-screen-promo

Można także zapraszać znajomych do programu.. Za każdego nowego użytkownika otrzymujemy prowizję.  Prowizja za poleconych płacona jest aż do 4 poziomu – odpowiednio 10 %, 3 %, 2 % i 1 %. Jest ona wypłacana po upływie 7 dni.

Zgromadzone środki można wypłacać na konto Paypal, do portfela Bitcoin, na konto bankowe przelewem SEPA. Minimalna kwota do wypłaty wynosi 20 €. W celu złożenia dyspozycji żądania wypłaty środków, należy się zalogować i kliknąć klawisz w górnym prawym rogu, określić wysokość wypłacanej kwoty, wybrać metodę płatności oraz podać wszystkie niezbędne informacje o odbiorcy płatności.

Żądania wypłaty przetwarzane są w dni robocze w godzinach od 10,oo do 17.oo czasu warszawskiego. Wszystkie płatności do portfela Bitcoin wykonywane są  automatycznie, przelewy na konto Paypal przetwarzane są tego samego dnia, a przelewy bankowe realizowane są tylko w dni robocze.

EKOLOGIA W POLSCE A RYNEK ODPADÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

map

 

Jeśli zechcesz się stać uczestnikiem tego programu i wnieść swój udział w dbaniu o  środowisko możesz się zapisać korzystając z tego linku j.n.

Recyclix

Po zapisie gwarantuję Ci wszelką pomoc w poruszaniu się po biurze, wszelkim działaniu na rzecz uzyskania zarobków, oraz udostępnię pomocne materiały. I nie trzeba nic robić, żadnych reklam, zadań itp. Tylko logowanie się do programu i obserwowanie jak toczy się Twoje dzieło.

23 września 2016 r.

Program nadal działa doskonale i się rozwija. Codziennie można obserwować jak toczy się nasza produkcja granulatu, a na koncie co jakiś czas przybywa pieniędzy. Firma wydaje się na tyle wiarygodna, że udostępnia wszystkie nowinki dotyczące rozwoju firmy. Ostatnio nawet rozpoczęto budowę nowej fabryki w Polsce, co można było obserwować na licznych udostępnionych materiałach na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *