Zarabianie dla początkujących

Zarabianie przez klikanie

Na tej stronie pragnę Was zapoznać z możliwościami zarabiania w internecie, zwłaszcza osoby początkujące, które chciałyby zacząć swoją przygodę, a nie wiedzą jak zacząć.

Moją pierwszą stroną, do której się zarejestrowałam był „Puls Reklamy”. Nie miałam pojęcia jak to się robi, nie wiedziałam ile czasu muszę czekać, aby mi zaliczyło reklamę. Musiałam dopiero szukać i się uczyć wszystkiego krok po kroku i zdobywać wiedzę na ten temat, a uwierzcie mi, że po ponad dwóch latach jeszcze wszystkiego nie wiem,  niejednokrotnie jestem zaskoczona i zdziwiona, jak to się stało, że ja do tej pory tego nie wiedziałam. Ale zagadnień z tego tematu jest ogromnie dużo, więc przede mną jeszcze wiele doświadczeń. Na tej stronie pokrótce opiszę działanie różnych stron do oglądania reklam i zarabiania na nich. Są to strony, w których działam nadal i służą mi do promowania linków, dzięki którym polecam jakiś program lub stronę.

Profesjonalna rejestracja domen polskich i globalnych.

Ponieważ zaczynałam od Pulsu Reklamy, więc najpierw opiszę pokrótce jego zasady.

 Puls Reklamy

Jest to profesjonalny i przyjazny program super dla początkujących, zajmujący się rozsyłaniem reklam do zarejestrowanych uczestników. Reklamodawcom pozwala przedstawiać swoją ofertę sporej grupie użytkowników, a uczestnikowi programu uzyskać wynagrodzenie za oglądanie reklam oraz umożliwia zapoznanie się z wieloma ciekawymi ofertami w Internecie. Serwis należy do firmy Adnox.pl, która jest właścicielem jeszcze innych stron, o których będzie tu jeszcze mowa.

Uczestnictwo w tym programie jest całkowicie za darmo, chociaż istnieje możliwość wykupienia premiowanego członkostwa, dzięki któremu osiągamy dostęp do różnych przywilejów. Otrzymujemy tez płatne e-maile o wartości od 1 gr do 5 gr. Na stronie po zalogowaniu dostępne są sekcje płatnych linków o wartości od 0,25 gr do 1 gr, oraz linków konkursowych o wartości 0,10 gr. Można też zarabiać przez promowanie specjalnego linku PTP i za każde 1000 unikalnych odsłon można zarobić 1,5 zł.  Zarabiamy tu tylko pieniądze, nie stosuje się bowiem wynagrodzenia punktowego. Trzy poziomowy program partnerski – zarabiasz 15, 10, 5 % od poleconego, zależnie od poziomu. Na start otrzymujemy bonus 10 gr. a minimum do wypłaty wnosi 10 zł.

pulsreklamy.plJeśli chcesz się zapisać powyżej baner do rejestracji, wystarczy kliknąć na niego.

Centrum Reklamy

Strona ta tez należy do firmy Adnox.  Jak dla mnie jest ona najlepszą stroną tej firmy. Płatne e-maile od 1 gr. do nawet 5 gr. płatne linki od 1 gr. wzwyż.  Minimum do wypłaty wynosi wprawdzie aż 30 zł, ale naprawdę szybko je można uzbierać. Poza tym istnieje też możliwość wykupienia członkostwa VIP, które daje nam możliwość zwiększenia swoich zarobków od 25 % w górę. Koszt takiego członkostwa na 1 m-c wynosi 30 zł. Ale są tez i inne.  Jest możliwość wykonywania płatnych zadań i oferty refundowane. W żadnym serwisie tej firmy nie ma wynagrodzenia punktowego. Polecam tą stronę, bo jest naprawdę fajna. Firma Adnox jest jak na dzień dzisiejszy wypłacalna, bo ostatnio aby to sprawdzić zleciłam wypłatę mojego minimum i otrzymałam przelew na konto bankowe. Centrumreklamy.com Jeśli chcesz się zapisać to zapraszam i kliknij w ten baner powyżej.

Imperium Reklamy

I następna strona tej samej firmy  Imperium Reklamy. Jest to strona zaraz po Centrum Reklamy. Uczestnictwo w programie tak jak było w poprzednich stronach jest całkowicie darmowe. Istnieje możliwość wykupienia płatnego członkostwa, która nam daje różne bonusy. Program wynagradza swoich członków za oglądanie reklam poprzez płatne emaile (minimum 1gr), za oglądanie reklamowanych stron po zalogowaniu w programie (minimum 0,5 gr),  promowanie specjalnej strony, gdzie wynagrodzenie wnosi 1 zł. za każde 1000 odsłon tej strony, poza tym płatne zadania. Program partnerski jest 2 poziomowy, gdzie można zarobić 15 % od poleconej osoby oraz 10 @ od osoby poleconego Aby wypłacić pieniądze zgromadzone w programie wymagane jest osiągnięcie progu 5,- zł. Na doładowanie telefonu lub 15 zł. Na wpłatę na konto bankowe PayPal lub AlertPay. imperiumreklamy.com Jeśli chcesz się zapisać, to kliknij w baner powyżej. Następna stroną tego samego Admina jest strona Świat Reklam.

Świat Reklam.

Zajmuje się głównie rozsyłaniem przesyłek reklamowych dla wszystkich swoich zarejestrowanych uczestników.  Zajmuje się profesjonalną reklamą w Internecie skierowaną głównie do mniej zamożnych właścicieli serwisów internetowych, których nie stać na największe firmy reklamowe. Pozwala  dotrzeć do sporej grupy użytkowników, wszystko cokolwiek chcemy reklamować. Bezpłatne od płatne premiowane członkostwo, emaile od 1 gr. do 5 gr. , płatne wejścia od 0,25 gr. do 1 gr. Kliki konkursowe o wartości 0,1 gr. (co 250 osoba zdobywa nagrodę 4 gr.) Płatne promowane strony za 1,5 zł. za 1000 unikalnych wejść i wiele innych mo0zliwości zarabiania na stronie. 3 poziomowy system polecania 15 %. 10 % i 5 %. Wypłata po osiągnięciu minimum 10,- zł. www.swiat-reklam.net Jeśli chcesz się zapisać to kliknij w powyższy baner. I ostatnia strona z tej serii to ZielonyMail.

ZielonyMail. com

to serwis, gdzie uczestnicy tez zarabiaja pieniądze  za oglądanie reklam, wypełnianie prostych zadań, otrzymują również emaile reklamowe, płatne odwiedzanie stron, promowanie stron itp. Pięciostopniowy program partnerski.  Zarobki wypłacane w postaci doładowania telefonu lub na konto bankowe przy osiągniętym minimum 15,- zł. ZielonyMail.com Jeśli chcesz się zapisać, kliknij w baner powyżej.

Sejfik

Jest to program do oglądania reklam i oczywiście zarabiania na tym. Korzystałam z Sejfika jakiś czas temu, ale ponieważ oglądanie reklam zabierało mi dużo czasu, bo serwis ten  zawiera ogromne ich  ilości, więc się wypisałam. Oczywiście nie zapomniałam o nim wcale, bo korzystałam z jego usług czasami. Reklamowanie swoich linków na stronie sejfika okazało się bardzo owocne, miałam dużo zapisów na moje linki i co najwazniejsze nie było za drogo. Po jakims czasie postanowiłam znów sie zapisać do tego serwisu. Po zapisie byłam mile zaskoczona, bo okazało sie, że klikanie w sejfiku okazało się bardziej opłacalne. Podwyższono wynagrodzenie za klikanie i przelicznik punktów. Najwięcej reklam jest za punkty, bo około 190 czasami nawet ponad 200. Oczywiście nie oglądam wszystkiego, bo by mi zabrakło czasu na inne sprawy. Stronka bardzo sympatyczna, zapraszam do zapisu, kliknij w baner poniżej.

sejfik.com

20 października 2014 r.

Chcę napisać, co się dzieje aktualnie na moich stronach polecanych? Otóż nic takiego się nie dzieje. Poleconych mi nie przybywa, bo specjalnie nie reklamuje tych stron. Otwieram e-maile i klikam w reklamy co drugi dzień, bo wtedy mam pewność, że są reklamy na nowo “załadowane”. Strony te służą mi głównie do reklamowanie innych stron z programami partnerskimi. Bardzo dużo poleconych zdobyłam reklamując stronę do zapisu w SFI.

Pomału strony przeszły niewielki lifiting, dostały ładną nowa szatę graficzną, widać, że właściciel firmy Adnox stara się i ulepsza swoje witryny. To się bardzo chwali, gdyż świadczy to o tym, że  ma się dobrze i pewnie podziała (czego mu życzę) długie lata. Mam ogromny sentyment do tych stronek, bo były to moje pierwsze strony i pozostaję im wierna do dzisiaj. Jeszcze się nie zawiodłam.  Admin życzliwy, nigdy nie zostawił mojej wiadomości bez odpowiedzi i porady.  A najważniejsze, że jest wypłacalny.

7 listopad 2014 r.

Wszystkie powyżej wymienione serwisy należące do firmy ADNOX są ulepszane sukcesywnie i upiększane. Dodawane są nowe możliwości zarabiania pieniędzy nawet po kilka złotych. Nie wglębiałam się jeszcze w tajniki tych zadań, ale na pewno zwrócę uwagę na nie przy najbliższej okazji. Nadal jestem wierna tym stronom, mam do nich szczególny sentyment i póki co trwam przy nich. To w końcu nasze polskie i jak dla mnie najlepsze.

Comments
  1. 4 lata ago
    • 4 lata ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *